Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak można sie zabawic się w ZOO


bush32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Wchodzimy w Tryb jednosobowy innaczej Single Player

2.Stwórz nowy świat naciskamy i Więcej opcji Świata... i przestawiamy na Creativ

3.Typ świata zmieniamy na super płaski

4.Tworzymy świat nazwa dowolna..

5.budujemy Klatki na każdego potwora.

6.Spawnujemy każdym jajkiem do każdej klatki po 1 potworek [W każdej klatce inny Mob]

7.Można wykorzystać do serwera

 

Jak fajny pomysł to daj +

1330290274-U555089.png

Sygna By Me

Opublikowano

Niekoniecznie musi być płaska mapa ... Poza tym lepiej by to wyglądało jakby zrobiło się jakieś klatki 10x10 / 15x15 i w każdej klatce zespawnować po 3-4 mooby każdego rodzaju ... Ogólnie pomysł całkiem fajny tylko gorzej z opisaniem tego.

Kocham mame

Opublikowano

Przecie zawsze sie da też pobawic w Mob Arene

zrobić klatke i respic ich a ktos na serwerze bedzie Zabijał ich tylko dajcie mu Itemy

1330290274-U555089.png

Sygna By Me

Opublikowano

OMG, ale kurwa pomysł... Kto by na to nie wpadł sam? Nie pisz tutoriali, bo są żałosne i nie mają zbyt wielkiego sensu.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Fajny pomysł na freebuild. Ale na inne nie.

"weszłem, żygłem, wyszłem"

 

Gorsze jest już tylko oglądanie szachów.... but wait... Nie, to jest gorsze.

Twoje tutki nie są lepsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...